فرآیند پذیرش مقالات در نشریات دارای رتبه علمی، فرآیندی طولانی است و بیشتر اشکالات داوران بر مقاله ها مربوط به نکات ویرایشی و صوری است.

آیا نمی خواهید راه طولانی داوری مقالات خود را کوتاه تر کنید؟

بسیاری از استادان و دانشجویان (بویژه دانشجویان تحصیلات تکمیلی) علاقه مند به چاپ مقالات و پژوهش های خود در نشریات معتبر ISI، علمی پژوهشی، علمی ترویجی و ... هستند؛ اما فرآیند چاپ مقالات در این نشریات، فرآیندی زمانبر و دارای نکات ریز و درشتی است که ممکن است همه افراد از تمام آنها آگاه نباشند. به همین دلیل محققان و پژوهشگران گروه همراه با سابقه نگارش ده ها مقاله با رتبه های علمی (در رشته های مختلف) آماده انتقال اطلاعات و تجربیات خود به علاقه مندان و متقاضیان هستند. استادان و دانشجویان گرامی می توانند با استفاده از سیستم پیش داوری، ضمن اطمینان از امنیت بالای مقالات خود و آسودگی خاطر در این زمینه، از طریق کارشناسان تخصصی، نسبت به نقاط ضعف و قوت مقالات خود (متناسب با نشریه ای که قصد چاپ مقاله را در آن دارند) آگاه شده و با برطرف نمودن مشکلات، زمینه کوتاه شدن فرآیند چاپ مقالات خود را فراهم نمایند.

همچنین دانشگاه ها، پژوهشگاه ها، سازمان ها و مراکز مختلف برگزارکننده همایش ها و کنفرانس های علمی می توانند با استفاده از خدمات داوری گروه همراه، داوری مقالات و آثار ارائه شده به همایش ها و کنفرانس های خود را به بهترین نحو انجام دهند.

هزینه داوری و پیش داوری مقالات با تعامل و ارتباط میان نویسندگان گروه همراه و سفارش دهنده به صورت توافقی در نظر گرفته می شود.

ما همراه شما هستیم

در راه داوری

درست و دقیق مقالات