پیاده سازی متن فایل های صوتی و تصویری خود را به ما بسپارید.

بسیاری از اشخاص، سازمان ها و شرکت ها مایل به پیاده سازی فایل های صوتی و تصویری با موضوعات مختلف و به زبان‎ های گوناگون هستند. از این رو تیم پیاده سازی متن گروه ویراستاری نیک آرا آماده خدمت‎رسانی به سفارش‎دهندگان پیاده‎سازی متن فایل‎های صوتی و تصویری است.پیاده سازی متن فایل ها با دقت تمام و از زبان های مبدأ و مقصد مختلف (بنابر سفارش) بدون استفاده از نرم افزارهای تبدیل صوت انجام می شود. اعراب گذاری متن های عربی، منبع یابی آیات و احادیث (حتی اگر در کلام نقل نشده باشد) ، تصحیح آیات، ادعیه و روایات (چنانچه در بیان، اشتباه نقل شده باشد) ، ویرایش متن و تبدیل گفتار عامیانه به متن نوشتاری (براساس نظر سفارش دهنده)، حذف تکیه کلام های زائد و حواشی براساس نظر سفارش دهنده (به منظور کاهش هزینه) و ... از جمله خدمات تیم پیاده سازی متن گروه ویراستاری نیک آرا است.

همچنین این خدمات برای موسسات فعال در زمینه تولید محتوای آموزشی و ساخت نرم افزارهای چندرسانه ای (مالتی مدیا) ، بسیار کاربری است و این موسسات میتوانند با عقد قراردادهای موردی یا زمانی از تخفیفات ویژه برخوردار شوند.

افرادی که به دلیل مشغله کاری فراوان و کمبود وقت، فرصت تایپ شخصی و یا مراجعه مستقیم به مراکز تایپ را ندارند نیز می توانند صدای خود را به وسیله یک دستگاه ضبط صدا، کامپیوتر شخصی و حتی گوشی تلفن همراه ضبط کرده و فایل مربوطه را برای ما ارسال کنند. پس از ثبت سفارش و ارسال فایل ضبط شده، کار تایپ آغاز شده و متن مورد نظر در سریع ترین زمان ممکن به صورت یک فایل متنی تحویل مشتری می شود.

همچنین دوستان شما در گروه ویراستیاری نیک آرا آماده پیاده سازی (و در صورت لزوم ترجمه) متن آثار زیر هستند:

فیلم های ویدئویی، فایل های سخنرانی ، فایل های چندرسانه ای (مالتی مدیا)، فیلم های مستند ، پادکست ها ، ویدئوهای آموزشی، خودآموزهای صوتی و تصویری و ... . لازم به ذکر است که تعرفه پیاده سازی فایل های صوتی و تصویری به شرح ذیل بوده و پس از دریافت فایل، هزینه کار محاسبه شده و به سفارش دهنده اعلام می شود. درصورت تایید سفارش دهنده، کار پیاده سازی انجام می گیرد:

با اعتماد به ما می توانید در زمان کوتاه تر، انجام کارهای بزرگ را تجربه کنید.