اگر می خواهید مخاطبان را جذب کنید

ارائه ای جذاب و قوی داشته باشید.

دنیای امروز، دنیای رقابت برای کسب جایگاه های برتر در زمینه های مختلف است. در این میان داشتن توانایی های مختلف ازجمله یک طرح، ایده، محصول و یا مطلب آموزشی عالی اگرچه می تواند ما را در رسیدن به این هدف یاری کند اما بخش اصلی کار در نحوه توجیه مخاطب و ارائه این توانایی هاست. از همین رو نرم افزارهای ارائه ای (Presentation) در سال های اخیر طرفداران زیادی پیدا کرده اند. یکی از مهم ترین نرم افزارهای ارائه ای، نرم افــزار پاورپـوینت (PowerPoint) از سری نرم افزارهای آفیــس (Office) است. از آنجا که کار با نرم افزار پاورپوینت ساده است و این نرم افزار به راحتی در سیستم های رایانه ای مختلف در دسترس افراد است، متاسفانه در بیشتر مواقع، افراد بدون اطلاع از روش های درست ساخت پاورپوینت اقدام به آماده سازی اسلایدهایی می کنند که در عمل، می تواند باعث ایجاد خستگی و دلزدگی در مخاطبان شود و هدف اولیه سازنده پاورپوینت را در ترغیب و جلب نظر مخاطبان با شکست مواجه سازد. از این رو دوستان شما در گروه همراه با تجربه و تخصص ساخت ده ها پروژه پاورپوینت، آماده دریافت سفارش ها و آماده سازی پاورپوینت های درخواستی شما با بهترین کیفیت و در کمترین زمان ممکن هستند. شما می توانید با استفاده از خدمات گروه همراه، لذت ارائه ای دلنشین و موثر را تجربه کنید.

تجربه لذت ارائه مطلب

                                    جذاب،

                                                  موثر

                                                                      و مفید

                                                                                      با گروه همراههمچنین افراد، سازمان ها، شـرکت ها و ... که تمایل به ارائه کارهای جدیدتر با فـضای جـذاب تر و نوآورانه تری دارند می توانند از خدمات طراحی اسلاید در نرم افزار پرزی (Prezi) گروه همراه استفاده کنند. نرم افزار پرزی، جدیدترین نرم افزار ارائه ای است که الگوی حرکت تصاویر در آن کاملا با نرم افزار پاورپوینت و سایر نرم افزارهای مشابه آن متفاوت است. فضای نرم افزار پرزی دارای گرافیک بسیار بالا و جذابیت زیادی است و از این رو گامی جدید در بین نرم افزارهای ارائه ای به حساب می آید. البته کار با نرم افزار پرزی به دلایلی دشوارتر از نرم افزارهای مشابه است. ازجمله دلایل سختی کار با پرزی این است که این نرم افزار از زبان فارسی پشتیبانی نمی کند و برای وارد کردن متن فارسی در این نرم افزار باید بعضی کارهای جانبی را انجام داد؛ هرچند لذت دیدن فایل ارائه ای با نرم افزار پرزی آنقدر زیاد است که به این همه زحمت می ارزد. اعضای گروه همراه با تجربه ساخت ده ها ارائه با نرم افزار پرزی آماده دریافت سفارش های شما هستند.

تجربه شیوه های نوین ارائه مطلب

                                                        با گروه همراه

* مسئولیت صحت و درستی مطالب ارائه شده جهت استفاده در نرم افزارهای ارائه ای برعهده فرستنده است.

* سفارش دهنده پس از بازدید دموی اولیه فایل پاورپوینت و یا پرزی و تایید آن امکان تغییر ساختار فایل را نخواهد داشت و در صورت تمایل به انجام این کار، سفارش جدیدی برای وی منظور خواهد شد.