پارسیان البرزپارسیان البرزپارسیان البرز
09128636259
parsianalborzpub@gmail.com
ایران - البرز، کرج

پلن پریمیوم

پلن پریمیوم انتشار بین المللی کتاب

نویسنده گرامی به شما تبریک می گویم؛ شما برنامه و پلن پریمیوم را انتخاب کردید. 

با انتخاب پلن پریمیوم، اثر ارزشمند شما، علاوه بر انتشار در آمریکا و کانادا ازطریق انتشارات کیدزوکادو، در اروپا، استرالیا، آمریکایی جنوبی و آسیا نیز در دسترس فارسی زبانان قرار می گیرد و شما می توانید از مزایای جهانی شدن اثر خود بهره بگیرید. 

بعد از آنکه کتاب شما از طرف انتشارات پارسیان البرز و انتشارات کیدزوکادو برای ادامه مراحل گزینش شد، به فرمت مورد نظر تبدیل می شود و سپس درخواست ISBN برای کتاب داده می شود. پس از آن، مراحل آماده سازی انجام می شود. سپس قیمت گذاری کتاب صورت می گیرد و با سایت های مربوطه قرارداد امضا شده و کتاب برای انتشار ارسال می شود.  

به شما تبریک می گویم! اثر شما به زودی در سایت های آمازون، ای بی، گود ریدز، بارنز و نوبل و بسیاری از کتابخانه های شهرها و فروشندگان کتاب قرار می گیرد و شما طعم انتشار یک اثر بین المللی را خواهید چشید. 

در این برنامه شما می توانید برای هر کدام از کتاب های خود صفحه معرفی اختصاصی داشته باشید و همین طور برای نویسنده یک صفحه اختصاصی در نظر گرفته می شود.

 

 

پس از عقد قرارداد، نهایی شدن پلن پریمیوم و انتشار کتاب شما در سایت های معتبر جهانی، شاهد انتشار اثر خود در سایت کیدزوکادو و شبکه های اجتماعی انتشارات خواهید بود.

همچنین این فرصت برای شما فراهم است که در هر زمان، برنامه انتشار کتاب خود را به پلن بالاتر ارتقا دهید و از مزایای آن برنامه، پس از انتخاب پلن جدید، استفاده کنید. 

با توجه به مسؤلیت انتشارات پارسیان البرز و انتشارات کیدزوکادو، این مجموعه ها ناگزیر به گزینش اثرهای ارسالی هستند و در پذیرش یا رد آثار دارای اختیار هستند.

خدمات ارائه شده در پلن پریمیوم:

  • ویرایش و آماده سازی کتاب با استاندارهای جهانی
  • قرار گرفتن در وب سایت های جهانی کتاب
  • دریافت  ISBN  کانادا
  • دریافت 50 درصد سود حاصل از فروش کتاب 
  • انتشار کتاب الکترونیکی
  • تبلیغ ماهیانه کتاب در شبکه‌های اجتماعی انتشارات کیدزوکادو
  • صفحه اختصاصی برای کتاب و نویسنده در سایت کیدزوکادو
  • فروش ویدئوهای آموزشی در کورس لند و سایت کیدزوکادو
  • انجام تمام فرایندها با عقد قرارداد معتبر و با اطمینان کامل
  •  

 

 

نویسنده گرامی!

برای آغاز فرایند بررسی و انتشار بین المللی کتاب خود در پلن پریمیوم، ابتدا فرم زیر را تکمیل کنید. در این فرم سعی شده است که حداقل اطلاعات مورد نیاز از شما پرسیده شود. 

پس از تکمیل فرم زیر، ایمیل تاییدیه پیش ثبت نام به آدرس ایمیل درج شده در فرم ارسال می شود. همچنین پس از تکمیل فرم، علاوه بر دریافت ایمیل، شما به صفحه تاییدیه پیش ثبت نام می روید. در این صفحه برای شما یک هدیه از سوی انتشارات پارسیان البرز در نظر گرفته شده است.

با تکمیل فرم پیش ثبت نام، همکاران ما در انتشارات پارسیان البرز با شما تماس می گیرند. پس از تماس همکاران ما با شما، اطلاعات و مدارک کامل تر از شما دریافت می شود و نحوه دریافت پیش پرداخت به شما اطلاع داده می شود و فرایند انتشار بین المللی کتاب ادامه می یابد.

پیشاپیش از حسن اعتماد شما سپاسگزاریم. امیدواریم هرچه زودتر کتاب شما را در سایت های معتبر جهانی ببینیم. 

 

 

فرم پیش ثبت نام انتشار بین المللی کتاب

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

X