پارسیان البرزپارسیان البرزپارسیان البرز
09128636259
parsianalborzpub@gmail.com
ایران - البرز، کرج

پلن استاندارد

پلن استاندارد انتشار بین المللی کتاب

نویسنده گرامی به شما تبریک می گویم؛ شما برنامه و پلن استاندارد را انتخاب کردید. 

با انتخاب پلن استاندارد، بعد از آنکه کتاب شما از طرف انتشارات پارسیان البرز و انتشارات کیدزوکادو برای ادامه مراحل گزینش شد، به فرمت مورد نظر تبدیل می شود و سپس درخواست ISBN برای کتاب داده می شود. پس از آن، مراحل آماده سازی انجام می شود. سپس قیمت گذاری کتاب صورت می گیرد و با سایت های مربوطه قرارداد امضا شده و کتاب برای انتشار ارسال می شود. 

سیستم فروش کتاب در فروشگاه های مربوطه، با توجه به پورتال و قوانین کشورها متفاوت است. بعد از انتشار کتاب تاییدیه برای نویسنده ارسال می شود. 

به شما تبریک می گوییم! کتاب ارزشمند شما به زودی در بزرگ ترین فروشگاه های اینترنتی دنیا به فروش خواهد رسید و شما طعم انتشار یک اثر بین المللی را خواهید چشید. 

تسویه مالی و انتشار

بررسی و گزینش اثر

واریز پیش پرداخت

ارسال اثر و تکمیل فرم

پس از عقد قرارداد، نهایی شدن پلن استاندارد و انتشار کتاب شما در سایت های معتبر جهانی، شاهد انتشار اثر خود در سایت کیدزوکادو و شبکه های اجتماعی انتشارات خواهید بود.

همچنین این فرصت برای شما فراهم است که در هر زمان، برنامه انتشار کتاب خود را به پلن های بالاتر ارتقا دهید و از مزایای آن برنامه ها، پس از انتخاب پلن جدید، استفاده کنید. 

با توجه به مسؤلیت انتشارات پارسیان البرز و انتشارات کیدزوکادو، این مجموعه ها ناگزیر به گزینش اثرهای ارسالی هستند و در پذیرش یا رد آثار دارای اختیار هستند.

خدمات ارائه شده در پلن استاندارد:

  • ویرایش و آماده سازی کتاب با استاندارهای جهانی
  • قرار گرفتن در وب سایت‌های جهانی کتاب
  • دریافت  ISBN  کانادا
  • انتشار کتاب الکترونیکی
  • دریافت 30 درصد سود فروش کتاب
  • امکان کسب درآمد دلاری 
  • انجام تمام فرایندها با عقد قرارداد معتبر و با اطمینان کامل

 

نویسنده گرامی!

برای آغاز فرایند بررسی و انتشار بین المللی کتاب خود در پلن استاندارد، ابتدا فرم زیر را تکمیل کنید. در این فرم سعی شده است که حداقل اطلاعات مورد نیاز از شما پرسیده شود. 

پس از تکمیل فرم زیر، ایمیل تاییدیه پیش ثبت نام پلن استاندارد به آدرس ایمیل درج شده در فرم ارسال می شود. همچنین پس از تکمیل فرم، علاوه بر دریافت ایمیل، شما به صفحه تاییدیه پیش ثبت نام می روید. در این صفحه برای شما یک هدیه از سوی انتشارات پارسیان البرز در نظر گرفته شده است.

با تکمیل فرم پیش ثبت نام، همکاران ما در انتشارات پارسیان البرز با شما تماس می گیرند. پس از تماس همکاران ما با شما، اطلاعات و مدارک کامل تر از شما دریافت می شود و نحوه دریافت پیش پرداخت به شما اطلاع داده می شود و فرایند انتشار بین المللی کتاب ادامه می یابد.

پیشاپیش از حسن اعتماد شما سپاسگزاریم. امیدواریم هرچه زودتر کتاب شما را در سایت های معتبر جهانی ببینیم. 

 

فرم پیش ثبت نام انتشار بین المللی کتاب

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

X